Nowy Adobe Reader dla palmów

Adobe Systems udostępniło oprogramowanie Adobe Reader for Palm OS w wersji 3.0. Jest to bezpłatne oprogramowanie umożliwiające użytkownikom urządzeń przenośnych czytanie, przeglądanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF.

Najnowszą wersję uzupełniono o funkcję wyświetlania dodatkowej zawartości plików Adobe PDF, np. fotografii i książek eBook. Oprogramowanie ma ulepszone funkcje bezpieczeństwa i umożliwia drukowanie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.

Proces przygotowywania i przenoszenia pliku Adobe PDF do urządzenia przenośnego Palm Powered jest prosty. Po uruchomieniu aplikacji Adobe Reader for Palm OS, przeznaczonej dla systemów biurkowych, użytkownik przeciąga do niej dokument PDF. Po dokonaniu kolejnej synchronizacji plik jest przenoszony do odpowiedniej aplikacji w urządzeniu przenośnym.

Zobacz również:

  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • SI pomaga zwalczać przestępczość

Oprogramowanie można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej produktu Adobe Reader dla urządzeń przenośnych w serwisiehttp://www.adobe.com . Program współpracuje z systemami operacyjnymi Windows 98, Windows NT 4.0, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Mac OS X 10.2.2 oraz urządzeń Palm Powered z systemami Palm OS 3.5, 4.0, 4.1 lub 5.0. Początkowo oprogramowanie będzie dostępne tylko w języku angielskim.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200