Nowości Cisco na targach Interop

Cisco przedstawił trzy produkty poprawiające wydajność popularnych routerów linii 7200 (Services Aggregation Routers).

Pierwszym produktem jest motor przetwarzania danych NPE-G2, dzięki któremu router linii 7200 może obsługiwać nawet do 2 mln pakietów na sekundę.

Nowości Cisco na targach Interop
Cisco zapewnia, że router 7200 zawierający moduł NPE-G2 może obsługiwać z pełną szybkością mieszankę aplikacji VoIP oraz standardowych programów transferujących dane. Routery 7200 wyposażone w starszy moduł przetwarzają pakiety zbyt wolno, dlatego nie są w stanie obsługiwać większej liczby wymagających aplikacji.

Zobacz również:

  • Netgear wkracza z Wi-Fi 7 dla klientów biznesowych

Drugi produkt to nowy adapter VPN (VPN Services Adapter). Cisco informuje, że po zainstalowaniu w routerze 7200 modułu NPE-G2 oraz nowego adaptera VPN, urządzenie (używane często do agregowania mniejszych routerów WAN) zwiększą swoją wydajność nawet trzykrotnie.

Trzecim produktem jest rozwiązanie o nazwie Port Adapter Jacket Card (dodatkowy moduł), które pozwala użytkownikom instalować w routerach linii 7200 większą liczbę portów WAN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200