Nowi ludzie

Waldemar Listowski został dyrektorem Ośrodka Informatyki Telewizji Polskiej SA w Warszawie. Jest absolwentem wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczynał w Biurze Projektów CERPROJEKT. Ostatnich 6 lat pracował na stanowisku dyrektora Biura Informatyki w Centrali Produktów Naftowych CPN SA.

Tomasz Majchrowicz (l. 32) został kierownikiem sekcji informatyki w Cukrowni "Ropczyce" SA w Ropczycach. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. W roku 1993 ukończył Wydział Elektryczny tej uczelni. Bezpośrednio po studiach podjął pracę w Escom Computer Poland. Od roku 1994 pracował w IPC Corporation Poland SA na stanowisku serwisanta fiskalnego, gdzie zajmował się m.in. komputeryzacją stacji benzynowych na terenie województwa podkarpackiego. W roku 1995 rozpoczął pracę w Przedsiębiorstwie Informatyki Etobres w Rzeszowie, gdzie zajmował się projektowaniem, pisaniem i wdrażaniem systemu Zbyt Wyrobów Gotowych.

Marcin Ledworowski, dotychczasowy zastępca dyrektora Departamentu Informatyki Banku Pocztowego w Bydgoszczy, został zastępcą dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju tego banku.

Paweł Śmigielski, dotychczasowy Product Manager ds. pamięci, awansował na stanowisko dyrektora handlowego firmy TCH Components w Warszawie. Będzie odpowiedzialny za kształtowanie polityki sprzedaży firmy.

Małgorzata Stefańczyk została dyrektorem ds. marketingu w TCH Components. Zatrudniona w firmie od 1994 r. była najpierw handlowcem, kierownikiem, a następnie dyrektorem działu sprzedaży.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200