Nowi ludzie

Kevin Hurley (30 lat) został dyrektorem zarządzającym Scala Polska. W latach 1992-94 był dyrektorem finansowym w Apple Computers IMC, rosyjskim oddziale Apple. Następnie był dyrektorem i właścicielem Vladivostok Graphics, dyrektorem firmy Windamere Consulting, specjalizującej się w doradztwie firmom telekomunikacyjnym i informatycznym, działającym na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw. Od roku 1996 związany ze Scala WNP najpierw jako kierownik projektu, potem dyrektor zarządzający.

Wacław Iszkowski w grudniu ub.r. został mianowany doradcą prezesa tp.internet sp. z o.o., spółki internetowej Telekomunikacji Polskiej SA. Ostatnio był dyrektorem ds. marketingu w EDS Poland sp. z o.o. Wacław Iszkowski jest także prezesem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Andrew Kozlowski został członkiem Rady Nadzorczej Prokom Software SA. Na stanowisku tym zastąpił Jerzego Wołkowskiego. Do tej pory Andrew Kozlowski pełni funkcję prezesa Zarządu Cameron McKenna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest amerykańskim adwokatem oraz biegłym rewidentem posiadającym uprawnienia stanu Kalifornia. Od marca 1992 r. do listopada 1997 r. pełnił funkcję doradcy Ministra Finansów, a od listopada 1993 r. do grudnia 1994 r. szefa Departamentu Podatkowo-Prawnego Coopers & Lybrand. Od 1995 r. jest partnerem Cameron McKenna.

Jacek Walczykowski został prezesem nowej spółki El-Com zarejestrowanej przez Elektrim. Firma będzie prowadzić działalność w dziedzinie telekomunikacji i telewizji kablowej.

Kajetan Wojtkiewicz (31 lat) został wiceprezesem Action sp. z o.o., odpowiedzialnym za kształtowanie strategii handlowej firmy.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200