Nowe zasilacze Smart-UPS firmy APC by Schneider Electric

APC by Schneider Electric ogłosiło wprowadzenie na rynek nowych zasilaczy z serii Smart-UPS. Są to modele SMC1000I, SMC1000I-2U, SMC1500I i SMC1500I-2U, dedykowane są głównie do mniejszych serwerowni (wolno stojące oraz do instalowania w szafach, mające wysokość 2U).

Urządzenia mają wydajność energetyczną rzędu 97%, a uktualnienia oprogramowania odbywa się poprzez pamięć flash. Producent instaluje w nich port USB (nieobecny w zasilaczach poprzedniej generacji). Zasilacze informują użytkownika o zalecanej dacie wymiany akumulatora (technologia analizuje warunki pracy zasilacza i powiadamia z wyprzedzeniem kiedy należy go wymienić).

Dołączone oprogramowanie PowerChute (zgodne z wieloma systemami operacyjnymi) umożliwia zdalne monitorowanie i bezpieczne wyłączanie systemu. Wszystkie nowe zasilacze Smart-UPS objęte są dwuletnią gwarancją fizyczną urządzenia oraz dwuletnią gwarancją na akumulator, z możliwością rozszerzenia.

Zobacz również:

  • Zasilanie infrastruktury IT - oto najpopularniejsze zagrożenia

Więcej informacji na temat oferty rozwiązań UPS marki APC by Schneider Electric można znaleźć na stronie http://www.apc.com/smartups.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200