Nowe rozwiązanie IFS wesprze zarządzanie obsługą techniczną

Zdaniem przedstawicieli producenta oprogramowanie IFS RCM Toolkit pozwoli na podniesienie niezawodności maszyn produkcyjnych, które charakteryzuje wysoka kapitałochłonność. Rozwiązanie jest oferowane w modelu cloud.

Wedle oficjalnych informacji oprogramowanie IFS RCM Toolkit jest przygotowane pod kątem tych gałęzi przemysłu, które działają w oparciu o złożony lub kapitałochłonny majątek produkcyjny. Rozwiązanie ma ułatwiać m.in. tworzenie systemów, strategii i planów obsługi technicznej majątku trwałego. Tego typu działania mają przekładać się na zmniejszenie kosztów eksploatacji, wydłużenie czasu pracy sprzętu i podniesienie bezpieczeństwa prowadzonej działalności. W oficjalnym komunikacie czytamy również, że IFS RCM Toolkit minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów operacyjnych i pozwala na optymalizację zasobów w obszarze obsługi technicznej. W ramach optymalizacji, możliwe ma być takie zaplanowanie działań, aby sprawnie obsłużyć te maszyny, których awaria spowodowałyby najwięcej problemów. Oprogramowanie IFS RCM Toolkit zostało zbudowane w oparciu o platformę Windows Azure i jest oferowane w formie usługi. "Zestaw narzędzi IFS RCM Toolkit jest oparty na wieloletnim doświadczeniu firmy IFS w branżach kapitałochłonnych i umożliwia naszym klientom zapewnienie bezpieczeństwa majątku trwałego, rentowności i niezawodności" — powiedział Dan Matthews, dyrektor ds. technologii (CTO) w korporacji IFS.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200