Nowe produkty Dexxa

W ofercie Multioffice pojawiło się kilka nowych produktów firmy Dexxa. Jest to: tablet graficzny, kierownica, pad do gier oraz mysz bezprzewodowa.

W ofercie Multioffice pojawiło się kilka nowych produktów firmy Dexxa. Jest to: tablet graficzny, kierownica, pad do gier oraz mysz bezprzewodowa.

Tablet graficzny Dexxa to urządzenie wskazujące, skonstruowane z myślą o grafikach, projektantach a także wszystkich tych którzy pracują z aplikacjami graficznymi. Do urządzenia dołączono płytę CD-R ze sterownikami oraz dedykowanym programem do obsługi tabletu. Sterowniki tabletu współpracują z systemem Windows 98, ME, 2000. Urządzenie wyposażono w złącze USB.

Szczegóły techniczne:

Powierzchnia robocza tabletu: 127 x 100 mm

Waga: 290g

Rozdzielczość: 100 - 4096 linii na cal, maksymalna częstotliwość odczytu położenia piórka : 115 odczytów/sek.

Do tabletu dołączono instrukcję w języku polskim. Produkt objęty jest 2-letnim okresem gwarancji producenta. Orientacyjna cena detaliczna tabletu to 199 zł brutto.

Kierownica Dexxa została wyposażona w obręcz pokrytą gumowym, chropowatym tworzywem, który polepsza przyczepność rąk. Na kierownicy umieszczono cztery programowalne przyciski. Podobnie jak w poprzednim modelu urządzenie wyposażone jest w pedały przyspieszenia i hamowania. Kierownica obraca się o 220 st. Urządzenie mocowane jest do podłoża za pomocą czterech przyssawek. Produkt wyposażono w sterowniki Windows 9x/2000. Kierownica podłączana jest do komputera za pomocą łącza DB15.

Orientacyjna cena detaliczna kierownicy wynosi 169 zł brutto.

Mysz bezprzewodowa Wireless Mouse Dexxa to pierwsza bezprzewodowa mysz tego producenta, która komunikuje się z komputerem za pośrednictwem fal radiowych. Mysz wyposażono w rolkę oraz trzy symetrycznie rozmieszczone przyciski (dwa po obu stronach myszy, jeden pod rolką). Ciekawostką jest niewielki odbiornik, który umieszczany jest bezpośrednio przy wejściu PS/2 komputera. Mimo braku konieczności umieszczania odbiornika na biurku, użytkownik znajdzie w komplecie przewód przedłużający połączenie pomiędzy odbiornikiem a jednostką centralną. Do myszy dołączono płytę z oprogramowaniem oraz instrukcję w języku polskim. Urządzenie zasilane jest dwiema bateriami AAA.

Orientacyjna cena detaliczna myszy to 98 zł brutto.

Kolejną nowością Dexxa która pojawiła się w ofercie Multioffice jest GamePad Throttle. Urządzenie wyposażono w osiem przycisków, minijoystick i przepustnicę. Produkt wykonano z czarnego, matowego tworzywa zaś do wykonania przycisków i minijoysticka wykorzystano popularne, niebieskawe, przeźroczyste tworzywo. Rolka przepustnicy została pokryta miękką, chropowatą gumą. Do GamePada dołączono instrukcję obsługi w języku polskim.

Na urządzenie obowiązuje 2 letnia gwarancja.

Orientacyjna cena detaliczna GamePada została ustalona na ok. 33,9 zł brutto.

Więcej informacji:

Multioffice Sp. z o.o.

ul. Zawiła 65D

30-390 Kraków

tel.(012) 262 41 14, 262 41 15 wew. 157

fax.(012) 262 41 16

www.multioffice.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200