Nowe pamięci dla notebooków od OCZ

Firma OCZ Technology Group poszerzyła linię pamięci przeznaczonych dla notebooków. Mowa tu o układzie PC2-6400 SO-DIMM o pojemności 2 GB.

Firma OCZ rozbudowała rodzinę pamięci PC2-6400 DDR2 SO-DIMM głównie z myślą o wymagających użytkownikach korzystających z high-endowych komputerów przenośnych wyposażonych w Vistę. W opublikowanej informacji prasowej możemy przeczytać, że "Upgrade przeprowadzony przy wykorzystaniu nowych pamięci oferuje idealną równowagę pomiędzy szybkością a pojemnością."

Nowe pamięci dla notebooków od OCZ

OCZ PC2-6400 DDR2 SO-DIMM

Nowość (PN - OCZ2M8002G) to 2-gigabajtowy moduł pracujący z efektywną częstotliwością taktowania równą 800 MHz przy ustawieniach 5-5-5-15 (CAS-TRCD-TRP-TRAS) oraz z napięciem zasilającym 1,8 V.

Układ dostępny jest zarówno pojedynczo jak i w 4-gigabajtowym (2 x 2 GB) zestawie (PN - OCZ2M8004GK). Producent objął kości dożywotnią gwarancją. Niestety ich cena nie została podana.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200