Nowe odtwarzacze MP3 ModeCom

W sprzedaży pojawiły się najnowsze odtwarzacze MP3 firmy ModeCom stylistycznie zbliżone do iPodów.

ModeCom YPSO 2GB ma wbudowany wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala (26 000 kolorów) i pamięć 2GB bez możliwości rozszerzenia. Dostępne są również modele o mniejszych pojemnościach 512 MB oraz 1GB. Obsługuje pliki muzyczne w formatach MP3, MP1, MP2, WMA, WMV, WAV. Można także oglądać zdjęcia w formacie JPG lub filmy - po konwersji na format AMV (odpowiedni program do konwersji jest dołączany na płycie CD), słuchać audycji radiowych w paśmie FM z możliwością zapamiętania do 20 stacji. Odsłuchiwanie dźwięku jest możliwe przez słuchawki lub wewnętrzny głośnik. Użytkownik ma do wyboru funkcje takie jak: powtórzenie utworu, cyfrowy zapis audycji radiowej, wyświetlanie dodatkowych informacji o utworze. Urządzenie obsługuje pliki tekstowe oraz może służyć jako przenośna pamięć lub dyktafon z czasem zapisu do około 36 godzin. Akumulator litowo-jonowy zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia przez ok 10 godzin (audio) i 3 godzin jeśli oglądamy filmy. Czas ładowania akumulatora trwa około 2 godzin. Urządzenie może być ładowane tylko przez port komunikacyjny USB. W skład zestawu wchodzą słuchawki douszne ModeCom MC-E1 Pure Sound.

Nowe odtwarzacze MP3 ModeCom

Odtwarzacz MP3 ModeCom MX720 2 GB

ModeCom MX720 2GB ma 2 GB pamięci flash i odtwarza muzykę w formatach MP3, MP1, MP2, WMA, WMV, WAV, a także filmy (AMV) i zdjęcia w formatach BMP, JPG i GIF. Dysponuje także funkcją karaoke. Do dyspozycji jest również dyktafon z nagrywaniem oraz pełnozakresowe radio z możliwością zapamiętania 20 stacji. Ponadto funkcja książki elektronicznej (E-Book) pozwala na odczyt plików tekstowych. Urządzenie dysponuje wyraźnym 1,5-calowym wyświetlaczem LCD opartym na technologii CSTN z gamą 65 tysięcy kolorów. MX-720 posiada wbudowaną baterię i pracuje do 10 godzin (audio) i 3 godzin (wideo).

Odtwarzacze dostępne są w cenach: Modecom YPSO 2GB - 219 zł oraz Modecom MX720 2GB - 229 zł.

Dystrybutor:

http://www.komputronik.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200