Nowe modemy dla palmtopów i noteoboków w ofercie FEN

FEN wprowadził do swojej oferty dwa nowe produkty firmy EagleTec - Compact Flesh Fax/Modem 56 Kbps (V.90) i Compact Flash/Ethernet 10 Mbps.

FEN wprowadził do swojej oferty dwa nowe produkty firmy EagleTec - Compact Flesh Fax/Modem 56 Kbps (V.90) i Compact Flash/Ethernet 10 Mbps.

Pierwszy produkt to modem zgodny ze standardem V.90 zaprojektowany dla komputerów wyposażonych w system WIN CE w wersji 2.0 lub nowszej które wspierają synchronizację z systemami Win 95/98, NT 4.0. Wyposażony jest w karte CF typu I (wchodzi do zwykłych przejściówek na PCMCIA), zgodną ze specyfikacją CF+, Compact Flash ver. 1.4. Modem objęty jest roczną gwarancją a jego cena dla dealerów wynosi 448 zł.

Compact Flash/Ethernet 10 Mbps to karta sieciowa umożliwiająca podłączenie palmtopa lub notebooka (za pomocą CF-PCMCIA) do sieci LAN. Wyposażona jest w kartę CF typu I zgodną ze specyfikacją CF+, Compact Flash ver. 1.4 oraz jeden port RJ-45. Karta zaprojektowana została dla komputerów wyposażonych w system WIN CE w wersji. 2.0 lub nowszej, które wspierają synchronizację z systemami Win 95/98 i Win NT 4.0. Compact Flash/Ethernet charakteryzuje się niskim zapotrzebowanie na energię (50mA, +3.3V) i posiada specyfikację sieciową zgodną z IEEE802.3 oraz NE2000, transfer 10 Mb/s. Karta obięta jest roczną gwarancją a jej cena dla dealerów wynosi 188 zł.

Informacje:

www.fen.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200