Nowe modele laptopów linii XPS od Dell - eXtra moc, Precyzja i Styl

Foto: Dell

Materiał promocyjny Laptopy Dell z serii XPS to sprzęt stworzony i zaprojektowany z myślą o twórcach. Łączą bardzo wysoką wydajność i trwałość z niezwykle istotną dzisiaj mobilnością, a także stylowym, minimalistycznym, dopracowanym w każdym szczególe designem. Do końca sierpnia wybrane modele są dostępne w promocji, w ramach której przy zakupie laptopa dodawane jest designerskie etui i streetwearowa bluza zaprojektowane przez Mariusza Przybylskiego.

Dla kogo są laptopy z serii XPS?

Dla projektanta, grafika, reżysera, kompozytora, twórcy internetowego, designera – jednym słowem, XPS-y to laptopy dla osób kreatywnych. Posiadają najmocniejsze podzespoły oraz innowacyjne oprogramowanie, w tym zaawansowany system chłodzenia, które pozwalają na wygodną, przyjemną i przede wszystkim płynną pracę.

Najwyższe modele XPS-ów oferują aż do 64GB pamięci RAM, wyświetlacz 4K Ultra HD+ i najlepsze karty graficzne NVIDIA. Dell zadbał też o wzrok swoich użytkowników i wyposażył wszystkie wyświetlacze linii XPS w technologię Eyesafe (filtry gwarantowane certyfikatem TUV), która zatroszczy się o oczy redukując emisję szkodliwego niebieskiego światła, nie ingerując przy tym w kolory i jakość obrazu. A obraz w tych laptopach jest spektakularny, m.in. za sprawą dopracowanych w każdym najmniejszym szczególe wyświetlaczy o jasności 500 nitów, dostępnych w kilku konfiguracjach.

XPS-y wyposażono też w zaawansowaną technologię Wi-Fi 6 i kartę sieciową Killer AX1650, która jest prawie trzykrotnie szybsza niż rozwiązania poprzedniej generacji. To ogromne ułatwienie kreatywnej pracy zdalnej – taka konfiguracja pozwala na priorytetowe przesyłanie strumieniowe transmisji wideo, komunikacji i gier w systemie, co w praktyce oznacza super szybkie i płynne korzystanie z Internetu. Gwarancją jakości XPS-ów jest standard Intel Evo.

XPS Revolt by Brodka

W ramach pierwszego etapu kampanii – XPS Revolt – promującej linię najnowszych modeli XPS marki Dell i Intel zaprosiły najbardziej kreatywną polską artystkę – Brodkę, łączącą w sobie wszystkie kluczowe dla obu marek wartości: kreatywność, innowacyjność, najwyższą jakość i perfekcję. Została ona Dyrektor Artystyczną konkursu dla cyfrowych twórców „XPS Revolt by Brodka”. Z aż 1400 nadesłanych prac: grafik, filmów, animacji i motywów muzycznych, jury pod przewodnictwem Brodki wybrało 5 najbardziej inspirujących dzieł. Zostały one nagrodzone laptopami Dell XPS 13 z Intel Evo oraz włączone do finałowego wideo Brodki, promującego linię XPS.

Nowe modele laptopów linii XPS od Dell - eXtra moc, Precyzja i Styl

Foto: Dell

XPS Revolt by Mariusz Przybylski

Projekt XPS Revolt ma obecnie swoją kontynuację w świecie mody. Do jego kolejnej odsłony marki Dell i Intel zaprosiły znanego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego, który zaprojektował designerskie etui na laptopa 13”, inspirując się topową linią laptopów Dell XPS. Również prace laureatów konkursu otrzymały nowy modowy kontekst. Mariusz Przybylski zaprojektował na ich podstawie artystyczny kolaż będący nadrukiem na streetwearowej bluzie jego autorstwa.

Etui i bluza z limitowanej kolekcji „XPS Revolt by Mariusz Przybylski” dostępne są wyłącznie w ramach „Stylowej Promocji Dell” przy zakupie 13-calowych laptopów Dell z serii XPS i Inspiron, opartych na platformie Intel Evo. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.xpsrevolt.pl.W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]