Nowe drukarki atramentowe od Hewlett Packard

Hewlett Packard wprowadził do swojej oferty dwie profesjonalne drukarki atramentowe o zwiększonej wydajności.

Hewlett Packard wprowadził do swojej oferty dwie profesjonalne atramentowe o zwiększonej wydajności. Oba modele mogą współpracować zarówno z komputerami klasy PC jak i Mac i są przeznaczone do użytku domowego i biurowego.

Drukarka HP Deskjet 959c posiada wbudowaną dodatkową tacę o wymiarach 10x15cm na papier fotograficzny co ma za zadanie powiększyć komfort pracy użytkowników poprzez brak konieczności ciągłego wymieniania papieru.

Model 980cxi ma wbudowaną opcję drukowania dwustronnego. W urządzeniu tym zastosowana została także architektura HPA (High Performance Architecture), dzięki której operacja przetwarzania obrazu i formatowania danych odbywa się na poziomie drukarki przy użyciu wydzielonego procesora RISC o częstotliwości 96 MHz.

W drukarce HP Deskjet 980cxi wykorzystano także technologię optycznego rozpoznawania papieru, opracowaną na wyłączny użytek firmy Hewlett-Packard. Drukarka rozpoznaje rodzaj papieru na tacy i automatycznie dostosowuje do niego parametry wydruku. Niezależnie od tego użytkownik może wybrać rodzaj papieru i ręcznie ustawić parametry druku.

Nazwa produktu

HP Deskjet 959c i HP Deskjet 980cxi

Grupa produktowa

drukarki atramentowe

Grupa docelowa

dom i biuro

Dostępność

w ofercie od 15 lutego 2001

Źródło zakupu

Hewlett-Packard Polska

www.hp.com.pl

Parametry

HP Deskjet 959c; szybkość druku: czerń: 11 stron na min. Kolor: 8,5 strony na min.

Cena (brutto) 999 PLN

HP Deskjet 980cxi; szybkość druku: czerń: 15 stron na min. Kolor: 12 stron na min.

Cena (brutto) 1469 PLN


TOP 200