Nowe aplikacje Siebela dla komputerów naręcznych, DB2 i Solarisa

Siebel Systems wprowadził do swojej oferty Siebel Sales Handheld, aplikację przeznaczoną dla komputerów naręcznych, która ma usprawnić pracę sprzedawców pracujących w terenie

Siebel Systems wprowadził do swojej oferty Siebel Sales Handheld, aplikację przeznaczoną dla komputerów naręcznych, która ma usprawnić pracę sprzedawców pracujących w terenie.

Aplikacja pracuje pod kontrolą systemu Windows CE i jest pierwszą z serii, jaką firma opracowuje pod kątem komputerów naręcznych. W skład pakietu wchodzi m.in. Siebel Sync, oprogramowanie do synchronizacji danych oraz zestaw narzędzi umożliwiających administratorom zmianę sposobu prezentacji danych w urządzeniach naręcznych. Pakiet jest dostępny w cenie od 1000 USD za jednego użytkownika.

Zobacz również:

  • Problemy na rynku tabletów

Ponadto Siebel przygotował Front Office Applications dla platformy Solaris i systemów wykorzystujących platformę Javy Suna. Aplikacje te, bazujące na rozwiązaniach internetowych, wspomagają m.in. sprzedaż, marketing i obsługę klienta.

Z kolei Front Office Applications w wersji dla bazy danych DB2 IBM-a zostały przygotowane do pracy pod kontrolą systemów AIX, HP-UX i Windows NT. Wersje dla Solarisa Suna i IBM OS/390 pojawią się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Pakiet zawiera m.in. moduły do obsługi klientów, call center oraz kontaktów z partnerami.

Ceny aplikacji Front Office i Front Office for DB2 na razie nie zostały podane.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200