Nowe OCZy w ExtremeMem

Autoryzowamy importer OCZ Technology, firma ExtremeMem z Warszawy, wzbogaca ofertę pamięci RAM o kolejny model tego producenta. Tym razem są to wydajne moduły chłodzone cieczą z serii FLEX II XLC o oznaczeniu OCZ2FXT11504GK (DDR2 PC2-9200/1150 MHz/Flex II XLC/4GB Dual Channel (2x2048)/CL5).

Pamięci można już zamówić w sprzedaży detalicznej, a średnia cena brutto (z VAT) zestawu, jak podaje firma ExtremeMem wynosi 530 zł (w chwili obecnej w jednym ze sklepów internetowych cena wyn. 562 zł plus ewentualne koszty dostarczenia do nabywcy).

Extreme Liquid Convention (XLC) to potężny radiator z dużą liczbą poprawiających odprowadzanie ciepła żeberek. Znakomicie sprawdza się jako chłodzenie pasywne jak i hybrydowe. W serii FLEX II zastosowano podwójny system chłodzenia wodnego. Radiator składa się z dwóch części, przez każdą z nich można przepuścić strumień cieczy, która dodatkowo schłodzi moduły pamięci.

Nowe OCZy w ExtremeMem

Pamięć OCZ z serii FLEX II

Specyfikacja:

Prędkość - 1150MHz

Opóźnienia - 5-5-5-18 (CAS-TRCD-TRP-TRAS)

Pojemność - 4GB Dual Channel (2x2GB)

Napięcie - 2.1V

EVP - 2.15V (gwarancja obejmuje pracę przy napięciach do 2.15V)

Dożywotnia gwarancja producenta

Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, które zawiera: dwa moduły (radiatory na pamięciach), dwa poczwórne kolektory do podłączenia obiegu wodnego (przejściówki na 3/8" i 1/2"), metr węża 5" do połączeń.

Nowe OCZy w ExtremeMem

Pamięć DDR2 OCZ FLEX II XLC

Ze względu na gabaryty radiatorów pamięci nie mogą być montowane w sąsiednich slotach!

Więcej na stronie: www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_9200_flex_ii_4gb_series


TOP 200