Nowe Nero po Polsku

Program Nero Burning Rom przeznaczony do nagrywania płyt CD jest już dostępny w wersji 5.5.7.2. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy fakt wyposażenia programu w polską wersję językową interfejsu.

Program Nero Burning Rom przeznaczony do nagrywania płyt CD jest już dostępny w wersji 5.5.7.2. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy fakt wyposażenia programu w polską wersję językową interfejsu - w poprzednich wersjach polski interfejs pojawiał się dopiero po zainstalowaniu odpowiedniego dodatku. Co ciekawe, producent programu - niemiecka firma Ahead - nie opublikował jeszcze listy zmian i poprawek wprowadzonych do nowej wersji programu.

Program obsługuje różnorodne formaty CD i współpracuje z większością modeli nagrywarek CD-R/CD-RW, także z najnowszą generacją szybkich napędów. Nero jest zgodny z systemami Windows 95, 98, Me, NT, 2000 oraz XP. Cena pełnej wersji to 69 USD. 30-dniową wersję shareware można pobrać z pod nastepującym adresem : http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0835.html


TOP 200