Nowa wersja Psi

Ukazała się nowa wersja programu Psi, działającego w systemach Linux i Windows klienta protokołu Jabber. W nowej wersji - 0.9.3 - wprowadzono kilka nowych, istotnych możliwości.

Psi to prosty w obsłudze i, jednocześnie, oferujący ogromne możliwości klient Jabbera. Program obsługuje wiele kont jednocześnie, umożliwia dostęp poprzez bramki na serwerach do sieci Gadu-Gadu, ICQ, AIM, MSN, Tlen, posiada polską wersję językową oraz opcję zalogowania jednocześnie na wiele kont. Aplikacja pozwala też na przesyłanie plików zgodnie ze standardem Jabbera, oferuje możliwość eksportowania historii w postaci zwykłego tekstu, obsługi konferencji, zawiera również wsparcie dla szyfrowania SSL oraz OpenPGP.

W najnowszej wersji wprowadzono powiadamianie o tworzeniu wiadomości przez rozmówcę, obsługę rozbudowanych formularzy rejestracyjnych, wyszukiwania, możliwość wyboru emotikonów z menu w oknie rozmowy, poprawiono przesyłanie plików oraz działanie na Win9x, związane z ikoną w zasobniku systemowym.

Więcej informacji:

http://psi.affinix.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200