Nowa wersja IFS Applications

IFS poinformował o wprowadzeniu nowej wersji IFS Applications, systemu opartego na komponentach i architekturze SOA. Firma zapowiada także wprowadzenie nowego interfejsu użytkownika. Nowa wersja oprogramowania przeznaczona jest dla firm międzynarodowych.

"Najnowsza wersja IFS Applications już jest dostępna na polskim rynku" - mówi Marcin Taranek, prezes IFS Poland. "System IFS Applications, zamiast bazować na lokalizacjach kodu źródłowego przeznaczonych dla poszczególnych krajów, wymagających specyficznego dla danego rynku wsparcia technicznego i aktualizacji, opiera się tym razem tylko na jednym kodzie, który można łatwo dostosowywać do wymogów prawnych i językowych obowiązujących na kluczowych rynkach światowych. Dzięki wsparciu technicznemu i aktualizacjom oraz możliwości jednorazowego wprowadzania zmian w kodzie, realne staje się przyspieszenie ekspansji firm na nowe rynki" - dodają przedstawiciele firmy.

Do nowej wersji IFS Applications wprowadzono także moduły zarządzania ryzykiem projektowym, w tym zarządzanie kontraktami (od przetargu do ich realizacji), uwzględniają planowanie i kontrolę finansową projektów. Funkcje minimalizacji ryzyka umożliwiają zaś identyfikację, oznaczanie i bieżącą ocenę najważniejszych czynników ryzyka, dzięki czemu firmy mogą z wyprzedzeniem przeciwdziałać zagrożeniom.

Dokonano także zmian w modułach odpowiadających za zarządzanie łańcuchem dostaw SCM, umożliwiających skrócenie cyklu życia produktów. IFS Applications pozwala też monitorować kluczowe wskaźniki efektywności przedsiębiorstwa, takie jak czas dostawy do różnych oddziałów, w celu zapewnienia szybkiej i niezawodnej produkcji wielooddziałowej.

Źródło - IFS Poland

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200