Nowa seria zasilaczy Comet EX RT

MGE UPS Systems wprowadza do oferty nową serię zasilaczy UPS o nazwie Comet EX RT. UPS-y tej serii, wykonane w technologii podwójnej konwersji, oferowane są w zakresie mocy od 7 do 11 kVA.

Urządzenia wyposażono w dwa złącza wejściowe, co umożliwia ich zasilanie z dwu różnych linii elektrycznych i tym samym pozwala na zwiększenie niezawodności. Zasilacz ma w wersji standardowej wbudowany ręczny układ obejściowy bypass umożliwiający prowadzenie prac serwisowych bez konieczności przerw w pracy chronionych systemów teleinformatycznych. UPS ma również możliwość automatycznego testowania baterii akumulatorowych z częstotliwością określaną przez użytkownika. Comet EX RT jest dostępny w wersjach wolno stojącej i do zabudowy w szafie 19-calowej. UPS-y tej serii mogą być monitorowane i zarządzane poprzez dostarczane przez producenta oprogramowanie Solution-Pac lub za pomocą standardowej przeglądarki internetowej bądź interfejsu zintegrowanego z oprogramowaniem zarządzającym siecią (HP OpenView, IBM Tivoli Netview, CA Unicenter, itp.). Comet EX RT jest wyposażony ponadto w wielojęzyczny ekran LCD, ułatwiający jego obsługę i diagnostykę. UPS w wersji Network Pack, jest dostarczany wraz z okablowaniem kartą sieciową oraz uchwytami do mocowania UPS-a i modułów baterii w szafie 19”.

Zobacz również:

  • Zasilanie infrastruktury IT - oto najpopularniejsze zagrożenia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200