Nowa platforma B2B

Profundis i OS 3 podpisały umowę na realizację sieciowej platformy business-to-business, która ma dostarczać informacje wspomagające działalność podmiotów gospodarczych. W ramach serwisu będzie działać giełda inwestycji i produktów finansowych oraz sekcja informacyjna o zamówieniach i przetargach publicznych.

Grupa Inwestycyjna Profundis i spółka OS 3 multimedia stworzą sieciową platformę B2B dla małych i średnich przedsiębiorstw. Według twórców przedsięwzięcia zadaniem platformy będzie dostarczanie firmom informacji z zakresu finansów, prawa czy doradztwa, wspomagających bieżącą działalność podmiotów gospodarczych. Serwis będzie także wspomagał wymianę usług i informacji między firmami czy np. ułatwiał im pozyskanie inwestorów.

Jednym z elementów nowej platformy mają być giełdy produktów finansowych, inwestycji i nadwyżek produkcyjnych. Pojawi się również sekcja informacyjna o zamówieniach i przetargach publicznych, zawierająca narzędzia ułatwiające firmom ubieganie się o realizacje takich zamówień. Dostęp do informacji zwartych w serwisie będzie płatny. Termin uruchomienia platformy tworzonej przez Profundis i OS 3 wyznaczono na czerwiec br.

Zobacz również:

Grupa Inwestycyjna Profundis to firma doradcza świadcząca usługi z zakresu rachunkowości, bankowości inwestycyjnej czy wycen majątkowych. Firma pomaga także klientom w pozyskiwaniu inwestorów. OS 3 multimedia jest spółką, specjalizującą się w tworzeniu portali i serwisów internetowych. Do jej klientów należą m.in. Ministerstwo Finansów, Bank Handlowy oraz Peugeot Polska.


TOP 200