Nowa oferta sprzedaży łączonej InsERTu

W ramach specjalnej oferty system sprzedaży mobilnej wrocławskiego producenta można nabyć w zestawie z terminalem przenośnym marki MIO lub HTC. Z kolei aplikacje z rodziny InsERT GT można nabyć w zestawie z oprogramowaniem Norton Internet Security 2010.

W zestawach, poza licencją na oprogramowanie mobilny Subiekt dostępne będą terminale MIO Explora K70 i HTC Touch Diamond. Cena każdego zestawu to 1800 zł netto. Natomiast przykładowy koszt zakupu systemu uproszczonej księgowości - Rachmistrz GT w pakiecie z roczną licencją na oprogramowanie Norton Internet Security 2010 to 500 zł netto. Linię InsERT GT tworzą m.in. systemu Subiekt GT, Rewizor GT i Gratyfikant GT.

Przedstawiciele InsERTu zapowiadają również podobną ofertę łączącą oprogramowanie Subiekt Sprint ze stosownym sprzętem kasowym. Subiekt Sprint to system dedykowany dla obsługi szybkiej sprzedaży detalicznej. Oprogramowanie zostało wprowadzone na rynek w sierpniu br.

W ERPStandard.pl przeczytasz także:

InsERT ulepsza swój najnowszy system ERP

Bank DnB Nord będzie obsługiwał kredyty przy pomocy rozwiązań Oracle

Nowy system zarządzania dystrybucją w KMC-Services

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200