Nowa edycja rankingu Fast 50 w Europie Środkowej

Deloitte Central Europe ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji rankingu Technology Fast 50. Doroczne zestawienie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej organizowane jest po raz dziesiąty. Jego zwycięzcy typowani są na podstawie wyników finansowych osiągniętych w okresie pięciu poprzednich lat.

Pierwsze miejsce w zeszłorocznym zestawieniu zajęła sopocka firma Blue Media. Polski dostawca aplikacji i integrator systemów informatycznych został zwycięzcą konkursu po raz drugi z rzędu. W ciągu ostatnich pięciu lat firma osiągnęła rekordowy wzrost przychodów - 11226%. Blue Media zajęła również wysokie, dziewiąte miejsce w zeszłorocznej edycji rankingu Technology Fast 5000 EMEA.

W zeszłym roku firmy biorące udział w konkursie zanotowały średni, pięcioletni wzrost na poziomie 910%. Kolejne miejsca w pierwszej piątce zeszłorocznej edycji zajęły: polska firma Travelplanet, bułgarski UNIVERSAL K oraz również pochodzące z Polski - eO Networks i o2.pl.

W regionalnej edycji konkursu Technology Fast 50 mogą brać udział firmy z 17 krajów z Europy Środkowej. Są wśród nich m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Łotwa. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku konkurs będzie cieszył się większym zainteresowaniem firm z rynków rozwijających się, takich jak Bułgaria, Rumunia, Słowenia i Chorwacja. Więcej informacji o tegorocznej edycji można znaleźć na regionalnej stronie internetowej Fast 50.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200