Nowa cyfrówka Kodaka

Kodak zaprezentował nowy aparat fotograficzny z serii EasyShare. Urządzenie oznaczone jest symbolem LS420 - jego głównymi zaletami są niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska cena.

Kodak zaprezentował nowy aparat fotograficzny z serii EasyShare. Urządzenie oznaczone jest symbolem LS420 - jego głównymi zaletami są niewielkie rozmiary oraz stosunkowo niska cena. Najprawdopodobniej aparat trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu. Jego cena ma wynosić 299 USD.

EasyShare LS420 wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 2,1 megapiksela oraz 3-krotny zoom cyfrowy. Jego rozmiary to: ok. 10 cm szerokości, 5 cm wysokości oraz 2,5 cm "głębokości". Bez problemu więc zmieści się on w każdej, nawet niewielkiej, torbie oraz w większości kieszeni. Urządzenie wyposażono również w 8 MB pamięci oraz możliwość korzystania z kart pamięci Flash MultiMedia Card oraz Secure Digital. Aparat komunikuje się z komputerem (oraz ze stacją dokującą) za pośrednictwem interfejsu USB 1.1.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200