Novell GroupWise 6 po polsku

Najnowsza wersja systemu oferuje możliwość pracy zdalnej za pomocą urządzeń bezprzewodowych oraz zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa komunikacji. Polska wersja pakietu znajdzie się w sprzedaży na początku lipca.

Trzy miesiące po światowej premierze Novell GroupWise 6, producent przedstawia polską wersję pakietu. Znane oprogramowanie do komunikacji sieciowej i pracy grupowej posiada teraz możliwość obsługi urządzeń bezprzewodowych. Użytkownicy palmtopów czy telefonów komórkowych zgodnych z WAP uzyskają zdalny dostęp do funkcji kalendarza, narzędzi zapewniających przesyłanie wiadomości, czy usług związanych z przepływem pracy.

GroupWise 6 ma pełne wsparcie usług katalogowych NDS eDirectory, co pozwala na szybszą i efektywniejszą administrację systemem. Producent dokonał usprawnień w zakresie bezpieczeństwa oraz archiwizowania i odtwarzania danych. Ułatwione jest też zarządzanie danymi kontaktowymi i dostęp do dokumentów przez przeglądarki.

Polska wersja GroupWise 6 będzie dostępna od początku lipca. Cena licencji dla użytkownika wynosi 130 USD lub 30 USD w przypadku dostępu internetowego i bezprzewodowego. W początkowym okresie sprzedaży GroupWise 6 będzie dostępny w specjalnej 25-stanowiskowej wersji promocyjnej wraz z pakietem NetWare 5.1 dla 5 użytkowników.


TOP 200