Notebooki serii All-In-One w ofercie firmy Acer

Acer Polska wprowadził do sprzedaży nową linię notebooków All-In-One (wszystko w jednym). Swoją nową ofertę Acer kieruje przede wszystkim do pracowników małych i średnich firm.

Komputery przenośne należące do serii All-In-One oferowane przez firmę Acer zostały wyposażone w procesory Intel Pentium III Mobile. Zastosowano w nich technologię SpeedStep z taktowanymi zegarami 600, 650 i 700 MHz. W Polsce pojawiły się już pierwsze modele nowej linii komputerów przenośnych Acera. Przeznaczono je przede wszystkim dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw.

Notebooki All-In-One wyposażone są we wbudowaną kartę Ethernet 10/100 i modem 56 kbps. Wyświetlacze, które zastosowano w nowyck maszynach (13,3” lub 14,1” TFT) pracującą w rozdzielczości do 1024x768. Karta wideo AGP 2x wyposażona w 8 MB SDRAM, akcelerator 3D, akcelerator MPEG-2 oraz system DualView (obraz pokazywany na 2 ekranach) pozwalają pracować z nawet bardzo wymagającymi aplikacjami. Karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną, a głośniki zainstalowano w obudowie pod ekranem.

Cena netto dla użytkownika końcowego - 3100 USD (ok. 13671 zł).

Acer Polska

tel.: (22) 692 16 76

www.acer.pl

<!-- grafika --><center><img src="/nws/gfx/notebook.jpg" vspace="5" hspace="10"></center><!-- kgrafika -->

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200