Nord Security otwiera w Warszawie biuro

Nord Security, firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, stojąca za jedną z topowych usług VPN, oficjalnie otworzyła swoje biuro w Warszawie w grudniu 2023 r., aby podkreślić zarówno znaczenie polskiego rynku, jak i ogromną liczbę talentów – zarówno obecnie pracujących w firmie, jak i tych, które dopiero dołączą do zespołu.

Nord Security, technologiczny jednorożec wyceniany na 3 miliardy dolarów, działa na ponad 20 rynkach i zatrudnia około 2 000 specjalistów na całym świecie. Polski zespół, w połączeniu z pracownikami zdalnymi i stacjonarnymi w Warszawie, liczy obecnie blisko 200 osób i ciągle się powiększa. Po początkowej kampanii rekrutacyjnej w Polsce, firma Nord Security postanowiła podkreślić znaczenie polskiego rynku, otwierając biuro w stolicy.

„Polska od dawna jest ważnym rynkiem dla Nord Security, a decyzja o utworzeniu tutaj biura jest naturalnym krokiem, który pozwala nam wykorzystać nie tylko potencjał biznesowy, ale także obiecujący potencjał pracowników w kraju. Aby utrzymać szybkie tempo rozwoju w Polsce, mile widziane są bystre umysły, które chcą dołączyć do naszego zespołu. Celem nowego biura w Warszawie jest zapewnienie inspirującej przestrzeni dla tworzenia pomysłów i produktów dbających o bezpieczniejszy internet” – mówi Joanna Rusin-Rohrig, dyrektorka rynku polskiego w Nord Security.

Zobacz również:

  • Polacy doceniają zalety technologii VPN

Firma Nord Security, której pakiet produktów obejmuje największą i najpopularniejszą usługę VPN na świecie — NordVPN, menedżera haseł NordPass, oprogramowanie zabezpieczające dostęp do sieci dla firm NordLayer, oraz zaszyfrowaną chmurę NordLocker, rozwijała się przez ponad dziesięć lat, zanim podjęła pierwsze inwestycje zewnętrzne.

Niedawno Nord Security ogłosił także wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania eSIM, Saily, a także platformy NordLabs, przeznaczonej do eksperymentalnych projektów i najnowocześniejszych innowacji.

Źródło: nordsec

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200