Nominacje w polskim oddziale United Pan-Europe Communications

Do polskiego zespołu United Pan-Europe Communications dołączyli Marek Sowa, Jan Gasparski i Janusz Nowak. Nowi menedżerowie zasilili kadrę firmy, która od sierpnia ubiegłego roku jest właścicielem Wizji TV i Polskiej Telewizji Kablowej.

UPC z siedzibą w Amsterdamie zarządza jedną z pan-europejskich grup szerokopasmowych sieci telekomunikacyjnych, oferując usługi telewizji kablowej, telefonii i szybkiego dostępu do Internetu.

Marek Sowa został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. Corporate Affairs. Będzie odpowiedzialny za kontakty firmy z instytucjami, przedstawicielami władz oraz całość komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej UPC w Polsce, w tym Wizji TV i PTK. Marek Sowa przeszedł do UPC z Atomic TV.

Jan Gasparski objął stanowisko dyrektora ds. marketingu i będzie odpowiedzialny za kampanie reklamowe oraz wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów. Poprzednio pełnił funkcję Group Account Director w agencji reklamowej ASC, gdzie zajmował się reklamą i doradztwem strategicznym.

Janusz Nowak został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. systemów informatycznych. Pokieruje całością działań informatycznych PTK i Wizji TV. Będzie odpowiedzialny za infrastrukturę informatyczną, a także za sprawne działanie systemu Call Center w Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta. Przed podjęciem pracy w UPC Janusz Nowak pełnił funkcję dyrektora ds. technologii informatycznych w centrum usług medycznych MedPartners (USA).

United Pan-Europe Communications

tel.: (22) 701 08 77

e-mail: Dorota.Zawadzka@upc.com.pl

www.upc.com.pl


TOP 200