Noblestar Polska i 2Si będą wspólnie wdrażać system Vantive Enterprise

Noblestar Polska i 2Si Sieciowe Systemy Informacyjne SA podpisały umowę o współpracy w zakresie wdrażania systemu CRM - Vantive Enterprise.

Noblestar Polska i 2Si Sieciowe Systemy Informacyjne SA podpisały umowę o współpracy w zakresie wdrażania systemu CRM - Vantive Enterprise. Noblestar pozostanie jedynym dystrybutorem systemu na terenie Polski i nadal będzie oferował pomoc w zakresie sprzedaży, marketingu i szkoleń. 2Si przejmie częściowo ciężar sprzedaży i wdrażania systemu. Wdrożeniami zajmie się - działająca w ramach 2Si - 6-osobowa grupa zajmująca się . Liczebność jej ma wzrosnąć wraz z podpisaniem pierwszych kontraktów.

"Przewidujemy pozyskanie co najmniej dwóch znaczących klientów w przyszłym roku, prawdopodobnie z sektora bankowości lub telekomunikacji. Dysponujemy z jednej strony kadrą doświadczoną we wdrożeniach systemów ERP, z drugiej - metodologią wypracowaną przez Vantive i Noblestar. Na naszą korzyść przemawia fakt, że systemy CRM są nowością na polskim rynku i nikt tu jeszcze nie ma monopolu na wiedzę" - mówi Grzegorz Dymek, dyrektor ds. produktu i rozwoju w 2Si.

Moduł help-desk systemu Vantive Enterprise został już wdrożony w Polsce w Raiffeisen Centrobank SA. Rozpoczęły się także prace wdrożeniowe systemu Vantive w 2Si. Oprogramowanie to będzie wspomagać pracę działów sprzedaży, wsparcia technicznego, serwisu, a także umożliwi obsługę klientów przez Internet.