Nintendo Wii w coraz niższych cenach

Kilka popularnych sklepów, w których ofercie znajduje się Nintendo Wii, zdecydowało się obniżyć cenę tej popularnej konsoli. Czy zatem już w czerwcu możemy się spodziewać zapowiedzi "Wii 2"?

W zeszłym tygodniu pojawiły się spekulacje dotyczące możliwości obniżenia cen Nintendo Wii (zapraszamy do artykułu "Wii 2 zostanie zaprezentowane już w czerwcu?"). Sytuacja taka miałaby być spowodowana zapowiedzią nowej konsoli do jakiej ma prawdopodobnie dojść już w czerwcu.

Teraz część plotki się potwierdza: sklepy GameStop, Amazon, Target oraz Best Buy obniżyły cenę zestawu Wii (konsola, Wii Remote Plus, Wii Sports oraz Wii Sports Resort) do 169,99 dolarów.

Co ciekawe, obniżki nie zostały poprzedzone oficjalnym komunikatem Nintendo. Firma poinformowała jedynie, że od 25 kwietnia spadną ceny Wii Sports Resort oraz Wii Party.

Pozostaje nam zatem czekać na kolejne informacje w tej sprawie. Z pewnością wszystkie wątpliwości wyjaśnią się już w czerwcu, podczas targów E3. Przypomnijmy, że to właśnie tam Nintendo ma, zgodnie z przewidywaniami, zapowiedzieć następcę popularnego Wii.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200