Niewielki ale profesjonalny

Oferta EIZO wzbogaciła się o nowy model 15-calowego monitora LCD. L375 to bogato wyposażony produkt dla wymagających klientów.

Oferta EIZO wzbogaciła się o nowy model 15-calowego monitora LCD. L375 to bogato wyposażony produkt dla wymagających klientów.

Przekątna ekranu wynosi 38 cm, co odpowiada 17-calowemu monitorowi kineskopowemu. Zestaw złączy przyłączeniowych obejmuje: wejście analogowe D-Sub, cyfrowe DVI-D. Wraz z zestawem dołączane jest stosowne okablowanie zarówno do transmisji cyfrowej jak i analogowej. Z dodatków na uwagę zasługuje również koncentrator portów USB (3 szt). Parametry panelu to kontrast 450:1, jasność 300 cd/m2. Praktyczna obudowa ma tylko 3,4 cm głębokości. Jej plusem są też bardzo wąskie ramki wokół panelu, co sprawia, że nadaje się do konfiguracji wieloekranowych. Szerokie kąty widzenia wynoszą 160 i 150 stopni. Równie imponujący jest czas reakcji, który został zredukowany do zaledwie ok 25 ms (wzrost 6 ms, opadanie 19 ms).

Urządzenie jest zgodne ze standardem odwzorowania kolorów sRGB, obsługuje również sygnał Sync-On-Green. Ekran może być obracany we wszystkich kierunkach, włącznie z położeniem pionowym obsługiwanym przez oprogramowanie Pivot. Monitor można też zawiesić na ścianie korzystając z mocowań zgodnych ze standardem VESA.

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych (włącznie z okablowaniem) – czarnej i jasnoszarej. Opcjonalnym wyposażeniem jest moduł iSound L2, który zawiera stereofoniczne głośniki i wyjście słuchawkowe. Przymocowuje się go do dolnej ścianki ekranu i w ten sposób tworzy jednorodną kompozycję stylistyczną z monitorem podstawowym. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Więcej informacji:

http://www.itp.pl


TOP 200