Netscape 7.0 prawie gotowy

Dostępna jest już wersja Preview Release 1 przeglądarki Netscape 7.0. Aplikację wyposażono w znacznie ulepszony – jak twierdzi producent - engine Gecko, dzięki któremu skrócić ma się czas ładowania stron czy pobierania plików.

Dostępna jest już wersja Preview Release 1 przeglądarki Netscape 7.0. W aplikacji wprowadzono wiele istotnych zmian, w tym zgodnie z zapowiedziami, sporą liczbę zapożyczeń z oprogramowania Mozilla, np. jednoczesne otwieranie w jednym oknie przeglądarki wielu stron WWW (z tej funkcji mogą również korzystać użytkownicy Opery, nie ma jej w Internet Explorerze).

Netscape wyposażono w znacznie ulepszony – jak twierdzi producent - engine Gecko, dzięki któremu skrócić ma się czas ładowania stron czy pobierania plików.

Zobacz również:

Kolejną zmianą jest rozszerzenie pakietu o aplikację umożliwiającą odbiór internetowych radiostacji. Ciekawym pomysłem jest szybki dostęp do wyszukiwarki (Click-to-Search) - wystarczy jedynie zaznaczyć na stronie internetowej wybrane słowo i kliknąć przycisk Web Search. Dodano przydatną funkcję Print Preview (podgląd wydruku).


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200