Netia Holdings zakończyła poszukiwania kandydata na stanowisko prezesa

Jej nowym prezesem zostanie Szwed Mattias Gadd, który zastąpi Meira Srebernika, związanego z firmą od siedmiu lat.

Nowym prezesem Netii Holdings zostanie Szwed Mattias Gadd. Od 1 stycznia 2001 r. zastąpi on Meira Srebernika, który z Netią związany jest od 1994 roku.

M. Gadd dotychczas pracował w niemieckim Mannesmann AG, gdzie odpowiedzialny był za dział telefonii przewodowej i komórkowej. Wcześniej był zatrudniony w Societe Europeenne de Communication S.A. / Tele2 Europe S.A., Grundig AG oraz w firmie AB Electrolux w Europie i Azji.

"Powołanie pana Gadda na to stanowisko jest rezultatem dokładnych poszukiwań wśród polskiej i zagranicznej kadry kierowniczej. Jego duże doświadczenie zdobyte w Europie w branży telekomunikacyjnej powoduje, że jest on idealnym kandydatem, który będzie kontynuował sukces osiągnięty przez firmę jako największego niezależnego operatora telefonii przewodowej" - powiedział Kaj Juul-Pedersen, przewodniczący rady nadzorczej Netia Holdings.

Netia szukała kandydata na nowe stanowisko do października br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200