Neostrada tańsza o połowę

Telekomunikacja Polska niespodziewanie obniżyła cenę podłączenia usługi Neostrada Plus. Instalacja szerokopasmowego dostępu do Internetu oferowanego przez TP S.A. kosztuje teraz 399 zł. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.

Neostradę można podłączyć taniej do końca maja (promocja rozpoczęła się 1 maja). W tym czasie za podłączenie usługi zapłacimy 399 zł (z VAT). Normalna cena to 854,93 zł. Aby skorzystać z oferty, należy zadzwonić pod numer 0 800 102 102 - dyżurują tam konsultanci, którzy sprawdzą, czy pod danym numerem możliwe jest podłączenie Neostrady i przyjmą zamówienie.

Z danych Telekomunikacji wynika, że z Neostrady Plus może w tej chwili korzystać ok. 57% abonentów operatora. W grudniu 2002 liczba ta wynosiła zaledwie 33%, zaś wedle założeń TP S.A., pod koniec br. odsetek klientów firmy, którzy będą mogli podłączyć u siebie Neostradę sięgnie 72%.

Zobacz również:

Obniżenie ceny instalacji usługi ma zapewne pomóc firmie w realizacji ambitnych planów, związanych z rozwojem tej usługi. Oficjalny biznesplan przewiduje, że do końca roku na korzystanie z Neostrady zdecyduje się ok. 180 tys. użytkowników (nieoficjalnie mówi się nawet o 270 tys.).

W tej chwili usługa Neostrada Plus umożliwia użytkownikom stały dostęp do Internetu z prędkościami 512 Kb/s (download) i 128 Kb/s (upload). Abonent otrzymuje również 100 MB przestrzeni dyskowej na własną stronę WWW, konto pocztowe w domenie neostrada.pl oraz dostęp do serwisu multimedialnegohttp://www.neostrada.pl . Neostrada Plus działa w systemie ADSL (Assymetric Digital Subscriber Line). Opłata abonamentowa wynosi 170 zł + VAT.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl/internet/co_nowego/neostrada_w_maju/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200