Navision: zdalna praca z pakietem Financials

Producent wprowadza na polski rynek oprogramowanie User Portal umożliwiające korzystanie z pakietu Navision Financials z poziomu przeglądarki internetowej.

Navision Software Polska wprowadziła na rynek oprogramowanie User Portal, które pozwala korzystać z pakietu do zarządzania przedsiębiorstwem - Navision Financials z poziomu przeglądarki internetowej. User Portal pozwala na dostęp poprzez Internet z każdego miejsca na świecie do wszelkich danych znajdujących się w zasobach systemu Navision. Aplikacja bazuje na rozwiązaniu Microsoft Digital Dashboard.

"Chcemy dotrzeć z tym produktem do firm, dla których kluczową kwestią jest komunikacja z wykorzystaniem Internetu, gdyż posiadają one rozproszoną strukturę organizacyjną. Te firmy, które już korzystają z Navision Financials w naturalny sposób będą rozważać zainstalowanie User Portal. Jest to bowiem dodatkowa funkcjonalność, dzięki której każde miejsce z dostępem do Internetu pozwala na pracę z aplikacją Navision Financials. Na koniec roku planujemy posiadać około 90 klientów korzystających z rozwiązania Navision Financials, z czego co najmniej kilka obejmie także User Portal", powiedział Jacek Koziaczy, dyrektor generalny Navision Software Polska.

Zobacz również:

  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?

Korzystanie z User Portal nie wymaga dodatkowego szkolenia użytkownika zaznajomionego już z rozwiązaniami Navision.

Dotychczas User Portal znalazł zastosowanie u blisko trzydziestu klientów Navision na całym świecie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200