Nauka z pomocą wideokomputerów

Rozpoczynająca w Krakowie działalnośc firma Premiere Training Company zaprezentowała zestawy wideokomputerów z laserowymi odtwarzaczami, służące do celów edukacyjnych.

Rozpoczynająca w Krakowie działalnośc firma Premiere Training Company zaprezentowała zestawy wideokomputerów z laserowymi odtwarzaczami, służące do celów edukacyjnych. Oferta obejmuje naukę języka angielskiego, przede wszystkim dla potrzeb ludzi biznesu, kursy w zakresie finansów, marketingu, zarządzania itd. Nauka prowadzona jest w formie dialogu ucznia z komputerem. Do celów tych wykorzystuje się technikę cyfrowego zapisu wizji na płytach kompaktowych, co umożliwia atrakcyjny przekaz treści, dostosowanie programu nauki do potrzeb i możliwości ucznia oraz, jak dowodzą badania amerykańskie, przyspiesza proces nauczania o 40-60% Premiere Training Company należy do sieci tzw. Otwartych Ośrodków Szkolenia w Europie Centralnej, siedzibę ma w Londynie. Działa już w Czecho-Słowacji, na Węgrzech i w Bułgarii.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200