Narzędzie dla klienta

Program TransCentury Office jest przydatny w zmaganiach z problemem roku 2000 w firmach, gdzie są duże sieci korporacyjne.

Program TransCentury Office jest przydatny w zmaganiach z problemem roku 2000 w firmach, gdzie są duże sieci korporacyjne.

Firma Platinum Technologies, mniej znana w Polsce, oferuje wiele produktów: począwszy od narzędzi do tworzenia baz danych, aż po rozwiązania, dotyczące problemu roku 2000. TransCentury, należący do tej ostatniej grupy, jest przeznaczony do instalacji w firmowym intranecie korporacyjnego użytkownika komputera. Staje się wówczas dla użytkowników sieci korporacyjnej składnicą informacji o problemie Y2K. Jest też miejscem zbiorczym, w którym zgromadzone są różne narzędzie używane na komputerach do diagnozy i eliminowania problemów. Pozwala na przesyłanie przez użytkowników raportów o poczynionych działaniach (poprzez wypełnienie formularzy widocznych na stronie).

Program działa w środowisku Windows NT. Operuje skryptami Perla, umożliwiając łatwą modyfikację jego działań i zawartości wyświetlanych stron WWW . TransCentury Office, poza sprawdzeniem BIOS-u komputera, pozwala na testowanie plików z danymi podstawowych aplikacji - w tym arkuszy kalkulacyjnych i baz danych. Za pomocą dostarczonych narzędzi można tak przetworzyć arkusz, by wyeliminować z niego wszystkie 6-cyfrowe daty zastępując je pełnym oznaczeniem roku.

<hr size=1 noshade>TransCentury Office 1.0, Platinum Technology Inc.

http://www.platinum.com

Obsługiwane platformy: MS Windows

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200