Największy monitor LCD świata

Samsung wprowadza do sprzedaży na polskim rynku największy na świecie 40-calowy monitor LCD. Urządzenie wyposażono w matrycę o topowych parametrach. Do SyncMastera 403T można też podłączyć zewnętrzny odtwarzacz DVD i wykorzystać "giganta" w kinie domowym.

Największy monitor LCD świata
SyncMaster 403T jest największym obecnie monitorem LCD na świecie. Szerokokątny wyświetlacz (proporcje 15:9)stanowi dobrą alternatywę dla paneli plazmowych. Kontrast to 600:1, a jasność 450 cd/m2. SyncMaster 403T obsługuje protokół RS-232C, pozwalający na zdalne kontrolowanie wielu monitorów 403T jednocześnie. Kąty widzenia w pionie i poziomie to 170 stopni. Czas reakcji matrycy to zaledwie 23 ms. Z ciekawych funkcji na uwagę zasługuje PIP (obraz w obrazie) oraz Pivot (możliwość pracy w pozycji pionowej). Jak widać monitor jest produktem z najwyższej półki, odpowiednia jest zatem i jego cena. Sugerowana cena urządzenia to 43 tysiące zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200