Najnowsza Opera po polsku

Opera Software udostępniła polską wersję językową swojej przeglądarki internetowej Opera 7.11. Dostępna jest zarówno wersja z Javą, jak i bez Javy, oraz sama polska nakładka językowa, dla osób już korzystających z najnowszej Opery.

Lista zmian wprowadzonych do nowej wersji przeglądarki, w porównaniu z edycją 7.10 jest dość długa, jednak nie są to zmiany rewolucyjne. Producent programu skupił się na wyeliminowaniu błędów i niedogodności występujących w poprzedniej wersji oraz dodaniu kilku, bardziej lub mniej przydatnych drobiazgów.

Opera Software wymienia m.in. zmiany wprowadzone w kliencie poczty elektronicznej M2. Są to niewielkie udoskonalenia, jak lepsza nawigacja, filtrowanie wiadomości, czy możliwość zmiany rozmiaru kolumn, co w sumie składa się na poprawę komfortu pracy z programem.

Zobacz również:

Przeglądarka jest dostępna bezpłatnie w wersji adware (wyświetla banery reklamowe). Rejestracja usuwająca tę niedogodność kosztuje 39 USD.

Program można pobrać z naszego serwisu FTP:

Bez Javy (3,3 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1016

Z Javą (12 MB):

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=330

Nakładka językowa:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1200

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200