Najlepsza Akademia

Lokalna Akademia Informatyczna Cisco przy Wydziale Administracyjno-Informatycznym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdobyła tytuł Najlepszej Akademii Lokalnej Cisco w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Rzeszowska Akademia została wybrana spośród 1850 podobnych placówek działających w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. “To dla nas wspaniałe wyróżnienie i ogromny sukces." - powiedział dr hab. inż. Stanisław Paszczyński, Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

WSIiZ rozpoczęła działalność jako Akademia Regionalna Cisco w lipcu 2000. Przy Wydziale Informatyki została powołana Akademia Lokalna, gdzie szkoli się 600 osób, w tym 100 spoza uczelni.

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco jest programem edukacji w zakresie technologii sieciowych opracowanym przez Cisco Systems. Program CNAP oferuje uczniom i studentom możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200