Najlepsi

W takich chwilach nie wypada teoretyzować, w takich chwilach nie wypada się wymądrzać. W takich chwilach wypada jeszcze raz oddać głos tym, którym się powiodło. Powiodło się dzięki wiedzy i pracy. Cieszę się z tych sukcesów tym bardziej, bo wiem, że niemałą pomocą na trudnej drodze włączania informatyki do działalności biznesowej i administracyjnej był nasz tygodnik.

"Wzrosła szybkość przepływu informacji w firmie. Dzięki temu możemy lepiej obsługiwać klientów" - Maciej Formanowicz, prezes Zarządu Fabryk Mebli FORTE, Ostrów Mazowiecka. "Wiemy, jakich danych potrzebują pracownicy poszczególnych działów i kiedy powinny one do nich trafić" - Wojciech Rybka, dyrektor systemów informatycznych, Wrigley Poland, Poznań. "Dzięki wiarygodnej informacji możemy bardziej elastycznie reagować na potrzeby klientów i na bieżąco określać naszą zdolność do realizacji różnych zamówień" - Krzysztof Jasiorowski, pełnomocnik Zarządu ds. MRP II, ISO 9001 i Normalizacji w Zakładach Mebli Giętych FAMEG, Radomsko. "Informatyka jest w naszej firmie nie tylko narzędziem wspomagającym zarządzanie usługami oraz komunikację wewnątrz i na zewnątrz. Jest także motorem rozwoju, umożliwiającym racjonalizację wszystkich naszych działań" - Janusz Górski, prezes Spedycji Polskiej SPEDPOL, Warszawa. "Nasz zakład stoi na informatyce" - Ryszard Franczak, główny specjalista ds. informatyki w STOEN, Warszawa. "System informatyczny jest krwiobiegiem naszego szpitala" - Mieczysław Pasowicz, dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. "Na pewno bez systemu głosowań pewne procedury trwałyby kilkadziesiąt razy dłużej. Bez rozwiązań informatycznych efektywność pracy posłów zapewne byłaby niższa" - Zbigniew Jabłoński, dyrektor Ośrodka Informatyki, Kancelaria Sejmu RP. "Stawiamy na telemiasto" - Wiesław Patrzek, kierownik Referatu Informatyki Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Gratuluję!

Wojciech Raducha

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200