Nadchodzi czas CIO Roku 2010!

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji zakończonego właśnie Konkursu CIO Roku poznamy 27 stycznia br., podczas uroczystej Gali.

Zakończyły się przesłuchania ósemki finalistów 8. edycji Konkursu CIO Roku. Spotkania z kandydatami odbywały się w ub. tygodniu; przesłuchania obejmowały prezentację dokonań kandydatów i sesję pytań jurorów. Podobnie jak przed rokiem, dyskusje z kandydatami znacznie się przeciągnęły - rozmowy konkursowe kończyły się późno w nocy.

Wynik głosowania po II etapie, które wyłoniło CIO Roku 2010 i pozostałych laureatów konkursu, zostanie ogłoszony podczas Gali Konkursu CIO Roku.

Zobacz również:

  • 9 cech wielkich liderów IT
  • Zarządzanie informacją – nowe kierunki

Udział w Gali potwierdzili uczestnicy konkursu i jury, napływają także liczne potwierdzenia od top menedżerów IT. W tej wyjątkowej imprezie środowiska IT weźmie około setki CIO z działających w Polsce firm. Uroczystość połączona z koncertem i kolacją odbędzie się 27 stycznia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Początek części oficjalnej przewidziany jest na godzinę 19.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200