Nadchodzi GET.NET w Gdańsku

Po sukcesie jakim okazała się pierwsza trójmiejska edycja GET.NET, 24 października w Amber Expo w Gdańsku ponownie odbędzie się największe wydarzenie .NETowe w Polsce Północnej! W tym roku przewidziano jeszcze więcej atrakcji i jeszcze większą porcję nowinek o .NET.

GET.NET to bezpłatna konferencja IT poświęcona technologii .NET i pokrewnym zagadnieniom. Celem wydarzenia jest promowanie nowych trendów związanych z .NET oraz zapewnienie rozwoju kompetencji technicznych i wiedzy eksperckiej specjalistom IT. Organizatorem nadchodzącego GET.NET jest gdański oddział firmy Sii.

Konferencja GET.NET stała się cyklicznym wydarzeniem merytorycznym na temat technologii .NET, które dedykowane jest inżynierom IT, studentom kierunków o profilach informatycznych oraz wszystkim zainteresowanym programowaniem.

Zobacz również:

Do tej pory ponad 1000 uczestników wzięło udział w konferencji. Z roku na rok grono to stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej. Na GET.NET występują znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET, jak Udi Dahan (twórca N Service Bus) z Izraela czy Iris Classon (MVP) ze Szwecji. W nadchodzącej edycji keynote speakerem będzie autorytet .NET Oren Eini aka Ayende Rahien - twórca Hibernating Rhinos LTD and RavenDB.

Agenda i zapisy na bezpłatną konferencję GET.NET są dostępne na stronie www.konferencjaget.net. Śledź wydarzenie również na Facebook’u www.facebook.com/konferencjaget.net i polub profil GET.NET.

Agenda konferencji GET.NET.

Agenda konferencji GET.NET.


TOP 200