NETASQ uruchamia polski serwis internetowy

Firma NETASQ, dostawca rozwiązań UTM (Unified Threat Management), uruchomiła polski serwis internetowy dedykowany rozwiązaniom tej firmy. Serwis prowadzony jest we współpracy z firmą DAGMA, dystrybutorem rozwiązań NETASQ w Polsce.

Rozwiązania UTM firmy NETASQ to urządzenia integrujące elementy do zabezpieczenia sieci lokalnej. Zawierają zaporę ogniową, system wykrywania i blokowania włamań (IPS), VPN, system antywirusowy, system antyspamowy oraz system filtrowania dostępu do stron internetowych (filtr URL). Urządzenia te rozprowadza na polskim rynku firma DAGMA, która jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań NETASQ w Polsce.

Premiera nowego serwisu w polskiej wersji językowej jest połączona z kampanią reklamową rozwiązań NETASQ w Internecie, kierowaną do administratorów IT i osób zainteresowanych sprzętowymi zaporami ogniowymi. DAGMA we współpracy z producentem organizuje również serię konferencji dla klientów i resellerów zainteresowanych rozwiązaniami UTM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200