NEC-Mitsubishi z nową nazwą

Zgodnie z zapowiedziami z końca lutego, od 31 marca 2005 firma NEC-Mitsubishi Electronics Display ("NEC-Mitsubishi"), spółka NEC Corporation i Mitsubishi Electric Corporation zostanie rozwiązana i stanie się filią NEC Corporation wstępującą pod nazwą NEC Display Solutions.

Nowa firma będzie w pełni podległa NEC Corporation, nazwa producenta monitorów zostanie przemianowana na NEC Display Solutions Ltd. z siedzibą w Japonii. Europejska centrala w Monachium zmieni nazwę na NEC Display Solutions Europe GmbH. Bez zmian pozostaną struktura zarządzająca i biznesowa - zarówno na szczeblu europejskim, jak i w oddziałach lokalnych.

Europejskie filie we Francji i Wielkiej Brytanii zmienią nazwy - odpowiednio na NEC Display Solutions France S.A.S. oraz NEC Display Solutions UK Ltd. Zmiana nazwy na NEC Display Solutions prawnie wejdzie w życie 1 kwietnia 2005. Do dnia 31 marca 2005, firma będzie funkcjonować jako NEC-Mitsubishi Electronics Display.

Zobacz również:

  • Mozilla stworzyła nową usługę, która usuwa nasze wrażliwe dane z internetu
  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?

W ramach nowej struktury własności NEC Display Solutions wciąż będzie rozwijać, produkować i sprzedawać płaskie wyświetlacze biurkowe, jak również wyświetlacze LCD do zastosowań specjalistycznych i wielkoformatowe ekrany dla segmentu Public Display.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200