NADSZEDŁ CZAS.... CIO ROKU 2010!

NADSZEDŁ CZAS.... CIO ROKU 2010!
NADSZEDŁ CZAS.... CIO ROKU 2010!

CIO Roku 2010 został Tomasz Matuła, dyrektor Pionu Infrastruktury. Podczas laudacji, którą wygłosił w imieniu jury Jacek Pulwarski, CIO w PAP, podkreślona została konsekwencja i niezwykły upór laureata w przeprowadzeniu ogromnej zmiany technologicznej w największej firmie telekomunikacyjnej w Polsce.

Drugie miejsce w konkursie zajął Dariusz Stolarczyk, wiceprezes ds. operacji, IT i łańcucha dostaw w NFI Empik Fashion & Media, a trzecie miejsce - Józef Wacnik, dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Polskim Radiu. Jury przyznało wyróżnienie Łukaszowi Neumanowi, dyrektorowi IT z firmy Kruk SA.

Zobacz również:

  • 10 rzeczy, które spędzają sen z powiek liderom IT
  • Jak CIO może wesprzeć budowanie ekosystemu partnerów innowacji
  • Przewodnik przetrwania lidera IT

Tomasz Matuła jest od kilku lat członkiem Klubu CIO. Oprócz niego w konkursie brali udział także inni CIO ze środowiska Klubu, kwalifikując się do grona finałowej ósemki pretendentów do tytułu CIO Roku: Piotr Orłowski, DHL Express Central Europe; Jerzy Badowski, dyrektor IT w Inter Partner Assistance; Paweł Fornalczyk, dyrektor IT w PHP Polski Tytoń; Jarosław Klasa, szef IT w PKP Cargo. Zdaniem jury, "wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji konkursu dowiedli, że odnieśli w 2010 r. w swoich firmach zwycięstwa, dokonując ważnych zmian". Serdecznie gratulujemy laureatom, finalistom i uczestnikom konkursu!

Gala tegorocznej, 8. edycji Konkursu CIO Roku odbyła się w w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 120 osób ze środowiska top menedżerów IT.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200