Multimedialne LCD Acera

Acer oferuje nowe monitory LCD do zastosowań multimedialnych i dla małych biur. Łącznie na rynek trafi dziewięć nowych monitorów, z czego sześć uzupełnia linię X1, a pozostałe trzy - rodzinę X2.

W serii oznaczonej symbolem X1 znalazły się zarówno monitory panoramiczne, jak te i o standardowych proporcjach boków. Zakres przekątnych wynosi 19 - 24 cale w przypadku wyświetlaczy "widescreen" i 17 - 19 cali, jeśli chodzi o LCD o proporcjach boków 4:3. Linia X1 przeznaczona jest przede wszystkim dla małych biur i użytkowników domowych.

Multimedialne LCD Acera

Acer X222W

Wszystkie nowości z serii X2 wyposażono w matryce panoramiczne - zastosowane ekrany mają przekątne 22, 20 i 19 cali. Dodatkowo urządzenia dysponują wbudowanymi głośnikami. Jeden z przedstawicieli tej serii, model X222W, posiada złącze cyfrowe DVI z obsługą protokołu HDCP. Spośród monitorów X1 mogą się tym pochwalić dwa urządzenia, X241W i X222W. Pierwszy z wymienionych może też wyświetlić jaśniejszy od pozostałych obraz - wartość jasności wynosi w nim 400 cd/m2, a w pozostałych - 300 cd/m2.

Wszystkie ciekłokrystaliczne nowości charakteryzują się czasem reakcji na poziomie 5 ms oraz kątami widzenia w poziomie i pionie wynoszącymi 160 stopni. Bardziej szczegółowe porównanie znajdziecie w poniższej tabelce.

Multimedialne LCD Acera

Monitory objęte są dwuletnią gwarancją.

Więcej informacji: Acer

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200