Motorola ROKR E1 - od 9 grudnia w Polsce

9 grudnia we wspólnej ofercie firmy Motorola i sieci telefonii komórkowej Era znajdzie się telefon Motorola ROKR E1, "muzyczny" telefon przystosowany do współpracy z internetowym sklepem muzycznym iTunes Music Store. Ofercie towarzyszyć będzie możliwość pobrania dzwonków oraz plików dedykowanych usłudze "Granie na czekanie", pochodzących z repertuaru Madonny.

Motorola ROKR E1 - od 9 grudnia w Polsce

Telefon Motorola ROKR E1

Początkowo telefon ROKR E1 będzie dostępny wyłącznie w wybranych punktach sprzedaży sieci Era. Ponadto, dla pierwszych nabywców tej komórki przewidziano bezpłatne egzemplarze najnowszego albumu Madonny, zatytułowanego "Confessions on a dancefloor". ROKR E1 to telefon o wymiarach 108 x 46 x 20,5 mm i wadze 107 g. Dysponuje kolorowym wyświetlaczem TFT LCD (262 tys. barw) o rozdzielczości 176x220 pikseli. Obsługuje takie formaty plików jak MIDI, MP3, WAV i AAC.

Telefon będzie sprzedawany z preinstalowanym oprogramowaniem do zarządzania muzycznymi zbiorami, iTunes.

Zobacz również:

  • Motorola radzi, aby telefon owijać wokół nadgarstka. Czy tak wygląda przyszłość?

Maksymalny czas odtwarzania muzyki przy użyciu zestawu słuchawkowego wynosi 15 godzin, a w przypadku włączonej funkcji dźwięku przestrzennego czas ten wynosi 6 godzin (telefon dysponuje stereofonicznymi głośnikami, zapewniającymi wysoką jakość dźwięku w systemie 3D surround). Pliki zapisywane są na karcie pamięci typu miniSD - TransFlash o pojemności 512 MB.

W telefonie znalazło się także miejsce dla cyfrowego aparatu fotograficznego VGA z 4-krotnym zoomem, za pośrednictwem którego będzie można rejestrować też krótkie sekwencje wideo.

Więcej informacji:

Era GSM

Motorola

Aktualizacja: 09 grudnia 2005 09:14

Na pytanie, czy telefon przystosowany do współpracy ze sklepem iTunes Music Store może wydać się atrakcyjną ofertą w kraju, gdzie korzystanie z tego sklepu nie jest możliwe, przedstawiciele Motoroli odpowiedzieli nam: "Wychodzimy z założenia, że nie można ograniczać prawa konsumentów do rozważenia zakupu i korzystania już teraz z wielu udogodnień oprogramownaia iTunes, mimo, że obecnie w Polsce nie ma jeszcze możliwości ściągania plików on-line z tego serwisu."

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200