Monitoruj swój stan zdrowia na portalu

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia przygotował nowy serwis "Parametry Zdrowotne". Za jego pomocą osoby posiadające Indywidualne Konta Zdrowotne w systemie OSOZ mogą monitorować najważniejsze parametry zdrowotne i porównywać z zalecanymi normami.

Monitorowanie parametrów zdrowotnych tj. temperatura ciała, ciśnienie krwi, poziom cukru, waga, wzrost, puls, wskaźnik BMI czy wysiłek fizyczny odbywa się za pomocą prezentacji, wykresów i tabeli. Ma to ułatwić monitorowanie stanu zdrowia pacjentom i udostępnianie ich lekarzom, co ma wpłynąć na większą precyzję diagnozy lekarskiej i skuteczniejsze leczenie.

Kolejnym serwisem, który ma zostać udostępniony, będzie możliwość porównywania parametrów zdrowotnych danego pacjenta, ze średnimi parametrami krajowymi lub regionalnymi.

Ostatnio OSOZ udostępnił też udostępnił serwis Znajdź Aptekę, który zawiera bazę kilkunastu tysięcy aptek w całej Polsce wraz z informacjami teleadresowymi, informacjami o dostępnych lekach i o programach promocji zdrowia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200