Modem szerokopasmowy dla przedsiębiorstw

Firma Pandatel AG udostępniła przedsiębiorstwom modem szerokopasmowy MACS CM-G do transmisji danych przez łącza miedziane. Maksymalny zasięg transmisji modemu wykonanego w technologii G.SHDSL wynosi 12 km i zależy od szybkości transmisji.

Modem MACS CM-G wykonany w technologii G.SDHDSL (Single-pair High-bit-rate DSL) zapewnia niesymetryczne transmisje ze standardową szybkością 2,3 Mb/s przez pojedynczą skrętkę miedzianą. Umożliwia on pakietową transmisję z integrowaniem głosu z danymi. Elastyczna adaptacja szybkości transmisji do rzeczywistej jakości linii miedzianej pozwala na pokrycie szerokiego zakresu szybkości od 192 kb/s do 4,624 Mb/s, w krokach n x 64 kb/s, za pośrednictwem terminali standardu VT100 lub w środowisku zarządzanym przez SNMP.

Dostępne interfejsy zezwalają na integrowanie kanałów n x 64 kb/s do łącznej szybkości 2,312 Mb/s (co odpowiada szybkości standardu E1). Taka postać jest odpowiednia dla transmisji na platformie SDH, zwykle używanej w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. można łączyć z zarówno do linii 2-przewodowych jak i 4-przewodowych, a zainstalowane wersje interfejsów X.21, V.35, G.703 lub Ethernet pozwalają na komunikowanie się z siecią różnymi protokołami. Więcej pod www.pandatel.com

Zobacz również:


TOP 200