MobileIron dla klientów Orange Polska

Należąca do Orange Polska, firma Integrated Solutions, wprowadza do swojej oferty platformę MobileIron.

Platforma ta łączy w sobie kilka różnych funkcji. Może więc posłużyć do zarządzania urządzeniami mobilnymi (Mobile Device Management), aplikacjami mobilnymi (Mobile Application Management) oraz treściami mobilnymi (Mobile Content Management). Jest przy tym chwalona przez analityków firmy Gartner, którzy po raz czwarty z rzędu umieścili ją wśród liderów w „magicznym kwadrancie” Enterprise Mobility Management.

Integrated Solutions chwali się, że dzięki wprowadzeniu do oferty nowego rozwiązania, buduje najbardziej kompletną ofertę usług mobilnych dla biznesu w Polsce. Warto przy tym zwrócić uwagę, że rozwiązania umożliwiające zarządzanie urządzeniami mobilnymi zyskują w kraju coraz większą popularność.

Zobacz również:

  • Wiemy kto może zastąpić Tima Cooka jako CEO Apple

Mobilność biznesowa to już nie tylko trend a fakt. Z naszych obserwacji wynika, że firmy coraz chętniej inwestują w rozwiązania mobilne niezależnie od branży. Tylko w ciągu pierwszych 6 miesięcy tego roku wdrożyliśmy tyle systemów MDM (Mobile Device Management), ile w całym roku 2013 – powiedział Leszek Hołda, prezes Integrated Solutions i Dyrektor Sprzedaży do Klientów Kluczowych i Korporacyjnych w Orange Polska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200