Migracja z Asseco Systems do Ricoh Polska

Rafał Gutkowski, dotychczasowy członek zarządu Asseco Systems należącego do Asseco Poland 18 lipca objął stanowisko Dyrektora Handlowego w Ricoh Polska.

Jako szef sprzedaży Ricoh Polska będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu we wszystkich obszarach działań korporacji w Polsce: sprzedaży bezpośredniej (realizowanej przez centralę firmy w Warszawie oraz pięć biur regionalnych: w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie), sprzedaży w kanałach pośrednich: automatyki biurowej OA i IT oraz za kształtowanie polityki produktowej koncernu Ricoh w Polsce.

Rafał Gutkowski związany jest z branżą IT nieprzerwanie od 1984 r. Zaczynał od pracy naukowej w Instytucie Podstaw Informatyki PAN, prowadził szereg prywatnych firm informatycznych. Przez ostatnie 10 lat pracował w zarządzie spółki Asseco Systems (dawniej Koma SA) należącej do największej grupy informatycznej w Polsce - Asseco Poland.

Zobacz również:

  • Nowa prezes Equinix
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200